سریال Batwoman حضور واندر وومن در Arrowverse را تایید کرده است؛

دومین اپیزود از فصل نخست سریال Batwoman (زن خفاشی) که “لانه خرگوش” نام داشت بطور رسمی تایید کرد که واندر وومن در دنیای اشتراکی اَرو ورس (Arrowverse) حضور دارد. ما سه شخصیت بتمن، سوپرمن و واندر وومن را معمولـا بعنوان هم تیمی هایی قدرتمند و البته مشهور می شناسیم، ولی در Arrowverse ظاهرا اینطور نیست؛ اگر به یاد داشته باشید در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds بود که تایید شد بتمن در زمین-۱ حضور دارد اما سوپرمن نه، و حالا تایید شده واندر وومن هم در این زمین زندگی می کند.

در اولین اپیزود از سریال Batwoman دیدیم که کیت کین بعد از سالها دوری به شهر زادگاه خودش گاتهام بازگشت، البته بعد از اینکه مطلع شد معشوقه سابقش سوفی مور توسط شروری به نام آلیس و گروهش ربوده شده است. او به محض بازگشت به ساختمان وین رفت تا شاید بتواند به کمک تجهیزات پیشرفته نظارتی بروس نشانه ای از سوفی پیدا کند، اما در عوض متوجه شد که بروس همان خفاش مشهور شهر گاتهام است. در نتیجه، کیت از لباس بتمن استفاده می کند تا سوفی را نجات دهد، که موفق هم می شود اما سوفی پی می برد که کیت در حقیقت شوالیه تاریکی جدید شهر می باشد.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman حضور جوکر در Arrowverse را تایید کرده است؛

در اپیزود لانه خرگوش، سوفی در برخورد با کیت به ملاقاتی که با بتمن جدید شهر گاتهام داشت اشاره کرد، سوفی از کیت پرسید که آیا او کسی است که لباس خفاشی را پوشیده و وی را نجات داده. اما کیت خیلی عادی به این سوال واکنش نشان داد و گفت که اگر بخواهد او را به روشی دراماتیک نجات دهد قطعا لباس واندر وومن را خواهـد پوشید. کاری به جالب بودن این جواب نداریم، ولی این نخستین باری است که بطور رسمی تایید می شود واندر وومن در زمین-۱ حضور دارد؛ البته پیش از این شاهد اشاره هایی به این شخصیت و زادگاه وی در اَرو ورس بوده ایم، ولی تا به امروز کسی اسم زن شگفت انگیز را بر زبان نیاورده بود.

سریال Batwoman

پیش از این بواسطه سریال Legends of Tomorrow وجود آمازونی ها و زادگاه آنها تمیسکیرا در Arrowverse تایید شده بود، اگر به یاد داشته باشید در فصل سوم نمایی از این جزیره به نمایش گذاشته شد؛ در اپیزود هلن هانت (Helen Hunt) که طی آن افسانه ها سفری به عصر طلایی هالیوود داشتند. اما حالا، به لطف سریال Batwoman تایید شده که واندر وومن در جایی از اَرو ورس مشغول زندگی و انجام کارهای ابرقهرمانی است. ما دوست داریم یک روز شاهد حضور این ابرقهرمان شگفت انگیز در Batwoman باشیم، ولی بعید به نظر می رسد که این اتفاق به این زودی ها رخ دهد چون وارنر بروس (کمپانی برادران وارنر) دوست ندارد بطور همزمان از یک شخصیت مشابه در سینما و تلویزیون استفاده کند.

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash: تاریخ دقیق ناپدید شدن بری آلن طی بحران فاش شد

اپیزود اول Batwoman تایید کرد که جوکر در زمین-۱ حضور دارد و سالهای زیادی را مشغول اذیت کردن مردم گاتهام بوده، پیش از این هم حضور شخصیت های شروری مثل ریدلر و پنگوئن در اَرو ورس تایید شده (به لطف صحنات مربوط به گاتهام در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال قبل)، و حالا هم نوبت به واندر وومن رسیده؛ حال به نظر شما نفر بعدی کیست؟؟


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    شاید حضور هل جوردن به عنوان فانوس سبز هم تایید بشه!
    راستی اون فصل که تمسکرا نشون داده شد، فصل سوم افسانه های فردا بود
    حالا که حضور واندرومن در اروورس تایید شد پس ممکنه که اون شایعه حضور واندرومن در بحران(با بازی لیندا کارتر) حقیقت داشته باشه چون تا قبل از این حتی به زبون آوردن اسم واندرومن در اروورس ممنوع بود اما حالا حضورش در زمین اصلی اروورس تایید شد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.