پرونده فیلم World War Z 2 در کمپانی پارامونت بسته شد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی Paramount توسعه فیلم سینمایی World War Z 2 (جنگ جهانی زامبی) را متوقف کرده است؛ قسمت اول به سختی وارد فاز تولید شد و خیلی هم بی دردسر تولید را پشت سر نگذاشت، اما در عوض ۵۴۰ میلیون دلار فروخت و تمام سختی ها را ارزشمند کرد. فروش خوب این فیلم باعث شد تا پارامونت به فکر تولید قسمت دوم بیافتد، حتی بازگشت برد پیت هم تایید شد و تصویر کردیم که قرار است واقعا ساخته شود. در یک نقطه ﺧﻮﺍﻥ ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﯾﻮﻧﺎ قرار بود قسمت دوم را کارگردانی کند، اما این پروژه را ترک کرد تا در عوض Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمرو سقوط کرده) را بسازد. بعد از خروج او، مقام کارگردانی به ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ (Se7en) داده شد.

ﻓﯿﻨﭽﺮ و پیت در فیلم سینمایی Se7en محصول ۱۹۹۵ با هم کار کردند که عنوان خاطره انگیزی بود. این همکاری سال ۱۹۹۹ در فیلم Fight Club (ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ) تکرار شد و یک عنوان خاطره انگیز دیگر روی پرده رفت. در سال ۲۰۰۸ فینچر و پیت بواسطه پروژه سینمایی The Curious Case of Benjamin Button (ﻣﻮﺭﺩ ﻋﺠﯿﺐ ﺑﻨﺠﺎﻣﯿﻦ ﺑﺎﺗﻦ) باری دیگر کنار هم قرار گرفتند. حالا World War Z 2 اگر یک روز به حقیقت بپیوندد و ساخته شود، می تواند یک همکاری بزرگ دیگر بین این دو نفر باشد. اما متاسفانه WWZ 2 قرار نیست به این زودی ها رنگ روشنایی روز را ببیند.

بعد از اینکه برد پیت به فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) ساخته ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ پیوست، یک تاخیر در روند توسعه پروژه World War Z 2 ایجاد شد. از طرفی ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ هم کار بر روی فصل دوم سریال Mindhunter (ﺷﮑﺎﺭﭼﯽ ﺫﻫﻦ) را آغاز کرد. اما با این وجود اعلام شد که تولید قسمت دوم World War Z قرار است تابستان ۹۸ آغاز شود و واقعا خوشحال شدیم که بلاخره شرایط برای جلوی دوربین بردن این فیلم فراهم شده است.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری World War Z 2 از ماه مارس آغاز می شود؛ جنگ جهانی زد دوم واقعا رخ می دهد؟

مدتی قبل اعلام شد که کمپانی Paramount قصد دارد استارت تولید World War Z 2 را در ماه مارس بزند، اما ظاهرا این خبر چندان هم حقیقت نداشته است. طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی The Playlist، کمپانی Paramount دیگر قصد تولید فیلم سینمایی World War Z 2 را ندارد و این پروژه را کنسل کرده است. طبق این گزارش، یکی از مشکلات پروژه بطور قطع بودجه تولید آن بوده است، همچنین اشاره شده که برد پیت اصلا از لغو شدن WWZ 2 خوشحال نیست. هالیوود ریپورتر نیز با انتشار یک گزارش فاش کرد که Paramount فاز پیش-تولید این فیلم را متوقف کرده اما این ممکن است به معنی بسته شدن پرونده پروژه برای همیشه نباشد.

World War Z

بر پایه چیزی که در این گزارش ها ذکر شده، می توانیم انتظار داشته باشیم که World War Z 2 هیچوقت ساخته نشود. ظاهرا مشکل اصلی استودیو با ایده های کارگردان نبوده [مشکلی که معمولا باعث ایجاد وقفه در روند توسعه فیلم ها می شود]، چون اگر اینطور بود Paramount خیلی راحت ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ را اخراج می کرد و به دنبال یک کارگردان جدید می گشت؛ در عوض بطور کل توسعه World War Z 2 را متوقف کرده اند.

همچنین بخوانید | تصاویری از فیلم Once Upon a Time in Hollywood: سفری به دهه ۶۰ میلادی!

اگر بخواهیم واقع بین باشیم، باید اعتراف کنیم که امیدی به ساخته شدن World War Z 2 نداریم و به احتمال زیاد هیچوقت موفق به تماشای این فیلم نخواهیم شد. اما در هالیوود هر اتفاقی ممکن است، پس بعید نیست زودتر از چیزی که انتظارش را دارید خبری در رابطه با تولید World War Z 2 فاش شود و جنگ جهانی زامبی دوم واقعا رخ دهد!


منبع: Playlist

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.