ﻓﯿﻠﻢبرداری World War Z 2 از ماه مارس آغاز می شود؛ جنگ جهانی زد دوم واقعا رخ می دهد؟

به احتمال زیاد از بارها شنیدنش خسته شده باشید، اما یک تاریخ جدید برای شروع فاز تولید فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار World War Z 2 (جنگ جهانی زد) فاش شده است؛ شاید این یکی واقعیت داشته باشد. World War Z زندگی خودش را بعنوان یک رمان نوشته ﻣﮑﺲ ﺑﺮﻭﮐﺲ آغاز کرد، کتابی که انسان ها را در مقابل زامبی ها قرار داد و مورد استقبال قرار گرفت.

کتاب جنگ جهانی زد با نسخه سینمایی آن تفاوت های زیادی دارد و در آن داستان از زاویه های مختلفی روایت شده است، بازمانده های نسل بشر در سراسر جهان جنگ با این دنیای پسارستاخیری را از نگاه خودشان بیان می کنند. در این رمان جذاب شاهد حضور شخصیت های به یادماندنی مختلفی هستیم، اما ساختار آن طوری است که به نظر می رسد بیشتر مناسب تبدیل شدن به یک سریال باشد بجای فیلم سینمایی. ولی هالیوود این کتاب [فعلا] را تبدیل به یک فیلم بلند با نقش آفرینی برد پیت کرده، مورد استقبال هم قرار گرفته است.

همچنین بخوانید | کیت بکینسیل دیگر کاری با فرانچایز Underworld ندارد!!

خوشبختانه World War Z به لطف کتابش عنوان نام آشنایی بود، اما ورودش به سینما باعث تغییر نظر بعضی ها نسبت به برند جنگ جهانی زد شد. چون فیلم های این فرانچایز کلا نمی توانند به راحتی تولید شوند؛ درگیری مارک فاستر کارگردان قسمت نخست طی پروسه تصویربرداری با برد پیت و دیگر عوامل فیلم حاشیه آفرین شد. World War Z همچنین متحمل ریشات های گسترده ای گشت و بر مدت زمان فاز تولید افزود. با وجود این مشکلات، عملکرد فیلم در گیشه خوب بود و باعث شد که قسمت دوم آن خیلی زود از سوی کمپانی چراغ سبز بگیرد.

حال طلسم مشکلات این بار قبل از شروع تولید گریبان گیر World War Z 2 شده است و خیلی طول کشید تا عوامل این فیلم کنار هم قرار بگیرند. در ابتدا قرار بود ﺧﻮﺍﻥ ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﯾﻮﻧﺎ (ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮊﻭﺭﺍﺳﯿﮏ: ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﯽ ﺳﻘﻮﻁ ﮐﺮﺩﻩ) قسمت دوم را کارگردانی کند اما اوایل ۲۰۱۶ از پروژه کنار رفت و ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ (مورد عجیب بنجامین باتن) روی کار آمد. بعد از ورود او به پروژه، شروع فاز تولید تاخیر خورد چون تصمیم گرفت یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای قوی برای این فیلم تهیه کند، اما حالا اینطور به نظر می رسد که World War Z 2 واقعا قرار است تبدیل به یک فیلم شود.

World War Z

وبسایت مشهور Production Weekly با انتشار یک گزارش فاش کرده که تولید فیلم سینمایی World War Z 2 قرار است از ماه مارس سال جاری آغاز شود، طبق این گزارش بازیگران در لوکیشن های مختلفی از جمله اسپانیا، تایلند، آتلانتا و گرجستان جلوی دوربین خواهند رفت. Maximillian نیز عنوان فیلم طی فاز تولید است؛

همچنین بخوانید | جیمز وان دیگر ارتباطی با پروژه ریبوت Resident Evil ندارد

کمپانی Paramount Pictures باید در نظر بگیرد که فرانچایز جنگ جهانی زد خیلی با آواتار (Avatar) فرق دارد؛ اکنون ۶ سال از زمانی که قسمت اول این فیلم روی پرده رفته می گذرد و واقعا اگر بخواهند بیشتر صبر کنند باید خطر شکست تجاری را به جان بخرند. البته هنوز زیاد دیر نشده و اگر از همین حالا هم جدی روی پروژه کار کنند می توانند طی یکی دو سال آینده پرونده تولید و سپس اکران World War Z 2 را ببندند، چون طرفداران به شدت منتظر وقوع جنگ جهانی زد دوم هستند!!

در حال حاضر اطلاعاتی از داستان World War Z 2 نداریم و تاریخ شروع اکران آن هنوز فاش نشده است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.