تولید World War Z 2 از ماه ژوئن 2019 آغاز می شود؛ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم تایید کرد

اینطور به نظر می رسد که تولید World War Z 2 قرار است در ماه ژوئن سال آینده میلادی آغاز شود، البته طبق اظهارات یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای فیلم. تولید قسمت نخست، که توسط مارک فورستر بر پایه یک فیلم‌نامه‌ نوشته ماتیو مایکل کارنهان، درو گادرد و دیمون لیندلوف کارگردانی شد، خودش یک سفر طولانی و پرماجرا بود. این فیلم در حقیقت اقتباسی نچندان دقیق از رمانی تحسین شده به همین نام نوشته مکس بروکس بوده است و البته عنوانی متفاوت در ژانر زامبی.

فیلم World War Z قطعا باعث یک انقلاب در ژانر ترس نشد، اما نقدهای خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرد و در گیشه هم مجموعا ۵۴۰ میلیون دلار فروخت، از آنجا که برای تولیدش ۱۹۰ میلیون دلار هزینه شده بود این فروش کمک کرد تا کمپانی Paramount Pictures به فکر ساخت قسمت دوم بیافتد. اما تولید قسمت دوم تبدیل به یک افسانه سینمایی شده است، در واقع سالهاست که مدام شاهد به تعویق افتادن فاز تولید هستیم اما، حالا ظاهرا قرار است واقعا استارت را بزنند!

همچنین بخوانید | کیت بکینسیل دیگر کاری با فرانچایز Underworld ندارد!!

طی یک گفتگو با Variety بر روی فرش قرمز فیلم سینمایی Beautiful Boy (پسر خوشکل)، خانم دده گاردنر تهیه‌کننده World War Z تایید کرد که فاز تولید قسمت دوم از ماه ژوئن ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. او همچنین دوباره یادآوری نمود که برد پیت باری دیگر شخصیت جری لین را به تصویر می کشد، دیویو فیچر (مورد عجیب بنجامین باتن) هم روی صندلی کارگردانی خواهد نشست. در مورد ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ هم جرمی کلینر دیگر تهیه‌کننده فیلم گفت که دنیس کلی هنوز در حال کار بر روی آن است.

World War Z

جالب اینجاست که Paramount Pictures هنوز به این داستان علاقه مند است، با وجود اینکه اکنون رهبر جدیدی دارد اما همچنان اعتقاد دارند که ادامه World War Z می تواند یک موفقیت باشد. قسمت اول که پنج سال قبل روی پرده رفت واقعا از نظر هنری و تجاری موفق بود، اما طی این سالها ژانر زامبی رنگ تغییرات زیادی را به خودش دیده است. البته طرفداران منتظر همچنان World War Z 2 هستند و با توجه به استقبالی که از قسمت نخست صورت گرفت، Paramount با تبلیغات درست می تواند طرفداران قدیمی را همراه با بچه های نسل جدید به گیشه ها بکشاند!

همچنین بخوانید | دی‌کاپریو و پیت در اولین تصویر منتشر شده از Once Upon a Time in Hollywood

فیلم World War Z 2 تاکنون چندین مرتبه صاحب تاریخ شروع فاز تولید و همچنین اکران شده است، اما هر بار بنابر دلایل مختلف شاهد به تعویق افتادن همه چیز بوده ایم. بنابراین باید صبر کنیم تا معلوم شود این بار اوضاع چطور پیش می رود، شاید با دفعه های قبلی فرق داشته باشد – شاید هم نـه.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.