تولید فیلم World War Z 2 دوباره تاخیر خورد!

مشغله کاری ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ باعث شده که شروع تولید فیلم سینمایی مورد انتظار World War Z 2 باز هم با تاخیر مواجه شود. اگر به یاد داشته باشید قسمت نخست این فیلم در سال ۲۰۱۳ پا به گیشه گذاشت و به طور غیرمنتظره ای با استقبال مواجه شد، این فیلم در فاز تولید با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرد و سپس بخش های زیادی از آن دوباره جلوی دوربین رفت، اما در نهایت با یک فیلم آخرالزمانی جالب همـراه شدیم. قسمت اول World War Z در گیشه بین المللی ۵۰۰ میلیون دلار فروخت، و همین فروش برای استودیو کافی بود تا اقدام به توسعه قسمت دوم آن کند. اما تولید قسمت دوم تاکنون شروع نشده و خیلی بعید به نظر می رسد که در آینده نزدیک هم شاهد شروع تولید آن باشیم.

فیلم World War Z 2 در اصل قرار بود سال ۲۰۱۷ پا به گیشه بگذارد، اما هر بار به دلایل مختلف شروع تولید آن با تاخیر مواجه شد، دلایلی از جمله فیلمنامه، برنامه کاری برد پیت و همچنین تغییر کارگردان های آن. ﻣﺎﺭﮎ ﻓﻮﺭﺳﺘﺮ که World War Z را کارگردانی کـرده بود اعلام کرد برای هدایت پروژه قسمت دوم باز نمیگردد، سپس ﺧﻮﺍﻥ ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﯾﻮﻧﺎ (A Monster Calls) برای کارگردانی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮊﻭﺭﺍﺳﯿﮏ: ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﯽ ﺳﻘﻮﻁ ﮐﺮﺩﻩ) این پروژه را ترک کرد. در نهایت ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی فیلم جدید قرارداد بست و باعث یک پیشرفت واقعی در پروژه WWZ 2 شد.

پیش از این گزارش شده بود که فیلم World War Z 2 پاییز امسال جلوی دوربین خواهد رفت، اما مشغله کاری آقـای ﻓﯿﻨﭽﺮ ظاهرا باعث ایجاد تاخیر مجدد در شروع تولید این فیلم زامبی-آخرالزمانی شده است. این یک خبر خیلی بد برای طرفداران محسوب می شود، و آنها را ناامیدتر می کند.

همچنین بخوانید: شروع تولید World War Z 2 (جنگ جهانی زد) دوباره به تاخیر افتاد

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی The Playlist فیلم World War Z 2 قرار نیست امسال پا به فاز تولید بگذارد، چون ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﯿﻨﭽﺮ در حال آماده شدن برای فصل دوم Mindhunters نتفلیکس است و دیگر به WWZ نمی رسد. فیلمبرداری فصل جدید Mindhunters قرار است در بهار سال جاری آغاز شود و تا اواخر تابستان ادامه می یابـد، سپس هم باید بر روی فاز پس-تولید آن کار کنند پس ﻓﯿﻨﭽﺮ نمی تواند بر روی پروژه دیگری تمرکز کند.

این در واقع دومین باری است که شروع تولید World War Z 2 طی سال جاری تاخیر می خورد، پیش از این حضور برد پیت در فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) ﮐﻮﺋﻨﺘﯿﻦ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ باعث ایجاد اختلال شده بود. این پروژه باعث نخستین تاخیر شد، حالا هم برنامه کاری ﻓﯿﻨﭽﺮ موجب یک تاخیر در برنامه گشته است و نمی گذارد که این فیلم امسال جلوی دوربین برود. بنابراین؛ نمی توانیم بطور دقیق بگوییم که World War Z 2 چه زمانی پا به فاز تولید می گذارد، ولی این اتفاق حداقل تا قبل از سال ۲۰۱۹ نمی افتد.

اخبار بیشتر بزودی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.