تهیه‌کننده World War Z هنوز می‌خواهد یک ادامه برای این فیلم بسازد؛

احتمالا هنوز به یاد دارید که World War Z (جنگ جهانی زامبی) با بازی برد پیت در سال ۲۰۱۳ روی پرده رفت، این فیلم نقدهای خوبی دریافت کرد و در حالی که با بودجه ۱۹۰ میلیون دلاری ساخته شده بود در گیشه بین المللی توانست ۵۴۰ میلیون دلار بفروشد؛ World War Z در کل یک موفقیت بزرگ بود و همین موفقیت باعث شد تا طرفداران نسبت به آینده امیدوار شوند. خود این فیلم بعد از پشت سر گذاشتن موانع زیاد روی پرده رفت، و متاسفانه World War Z 2 هم سرنوشتی مشابه داشته و سالهاست که در جهنم توسعه اسیر شده، طرفداران نیز دیگری امیدی برای ساخته شدن آن ندارند‌.

اما تهیه‌کننده World War Z، جرمی کلینر هنوز امیدوار است یک روز بتوانند بلاخره ادامه این فیلم را بسازند؛ مدت زمان خیلی کوتاهی بعد از اینکه «جنگ جهانی زد» روی پرده رفت، ما چیزهایی در مورد احتمال ساخته شدن یک ادامه برای آن شنیدیم، چون پایانی فیلم طوری بود که می توان آن را ادامه داد و مردم نیز خواستار وقوع این اتفاق بوده اند. حاصل همکاری برد پیت و دیوید فینچر (دختری با خالکوبی اژدها) اثری متفاوت بود که پتانسیل زیادی داشت برای اینکه تبدیل به یک فرانچایز شود، اما در کمال تاسف اوضاع طبق انتظار پیش نرفت.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Harbinger توسط پارامونت ساخته می شود؛ دنیای سینمایی Valiant دو تکه شد!

اگر به یاد داشته باشید، ما آخرین باری که چیزی در مورد ادامه World War Z شنیدیم زمستان دو سال قبل بود، که تایید شد Paramount Pictures توسعه این پروژه را متوقف کرده و قصد ساختن آن را ندارد، خبری که طرفداران منتظر را شوکه کرد. از آن به بعد هم دیگر خبری از World War Z 2 شنیده نشد و به دست فراموشی سپرده شد، امـا جرمی کلینر هنوز به فکر این فیلم است و طی تازه‌ترین مصاحبه‌ای که داشته اشاره کرده هنوز دوست دارد ادامه World War Z را بسازنـد و اطمینان دارد که پرونده این فیلم هنوز بسته نشده است.

جنگ جهانی زد ۲

اما اگر بخواهیم واقع‌گرا باشیم، باید در نظر بگیریم که هفت سال از اکران World War Z گذشته، سازندگان و ستاره های آن طی این سالها در پروژه های مختلفی حضور داشته اند و چون تعهدی نسبت به فرانچایز «جنگ جهانی زد» ندارند، دوباره کنار هم قرار دادن آنها کار چندان راحتی نخواهد بود. از طرفی این ادامه به شدت مورد انتظار دیگر استودیویی ندارد و به نظر هم نمی رسد کسی برای ساخته شدن آن کاری انجام دهد. با این حساب خیلی خیلی بعید است که یک روز شاهد ساخته شدن World War Z 2 باشیم، با وجود اینکه جرمی کلینر و همچنین ما مشتاق وقوع این اتفاق است.

همچنین بخوانید | هنوز برنامه‌ای برای ساختن A Quiet Place 3 وجود ندارد؛ (طبق ادعای کارگردان)

با وجود اینکه خود پیت مشتاق بازگشت برای ادامه World War Z بود و به نظر می رسید قرار است واقعا ساخته شود، پارامونت ناگهان اعلام کرد که دیگر قصد ندارد آن را بسازد، که علت فاش نشد اما احتمال می رود که بخاطر هزینه زیاد تولید قسمت دوم بوده است. حال ما دیگر امیدی نسبت به ساخته شدن این فیلم نداریم، ولی در هالیوود وقوع هر اتفاقی ممکن است، پس بعید نیست زودتر از چیزی که انتظارش را دارید خبری در رابطه با تولید World War Z 2 فاش شود و جنگ جهانی زامبی دوم واقعا رخ دهد!

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline