تولید فیلم های Doctor Doom و Gambit & X-Force منتفی شد

این هم یک خبر بد برای طرفداران فیلم های مردان ایکس؛ با توجه به اینکه زمان زیادی تا نهایی شدن معامله کمپانی Disney و Fox باقی نمانده است، فیلم هایی مثل Doctor Doom (دکتر دووم)، Gambit (گامبیت) و X-Force (نیروی-اکس) قرار نیست رنگ روشنایی روز را ببینند، حداقل فعلا. ما انتظار داریم که قرارداد بین این دو کمپانی تا ماه مارس قطعی شود، در نتیجه حقوق شخصیت های X-Men و Fantastic Four، همچنین تمام شخصیت های مرتبط با آنها دوباره به Marvel Studios بازگردانده می شود. پس از این اتفاق، کوین فایگی و تیمش می توانند از این شخصیت ها در فیلم و سریال های دنیای سینمایی مارول (MCU) استفاده کنند.

با این حساب، Dark Phoenix به کارگردانی سیمون کینبرگ و New Mutants به کارگردانی جاش بون که فاز تولید هر دو به پایان رسیده، آخرین فیلم های مارولی کمپانی فاکس قرن بیستم هستند. دیگر پروژه های در حال توسعه نیز دیگر قرار نیست توسط این کمپانی تولید شوند و از این به بعد همه چیز بستگی به تصمیم رئسای دیزنی دارد.

این پروژه های کنسل شده شامل فیلم سینمایی Doctor Doom که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و قرار بود نوآ هاولی (سریال لژیون، فارگو) آن را کارگردانی کند، فیلم مدت ها در حال توسعه Gambit با نقش آفرینی چنینگ تیتوم (مجیک مایک) و فیلم گروهی X-Force با حضور رایان رینولدز و جاش برولین که درو گادرد (سریال دردویل) نویسنده و کارگردان آن است می شود.

همچنین بخوانید | شایعه: دیوید لیچ برای کارگردانی Deadpool 3 ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

به تازگی، Daniel Richtman با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش فاش نموده که فیلم های Fox/Marvel پیش از این معرفی شده مثل Doctor Doom و Gambit & X-Force بطور کل کنار گذاشته شده اند، چون بزودی همه چیز در اختیار کمپانی Disney قرار می گیرد. او در این توییت اشاره کرد که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Deadpool ممکن است کاملا از لیست حذف نشده باشد چون قرار بود تولیدش بزودی آغاز شود [تا دو ماه دیگر] و شاید زیر نظر فاکس ساخته نشود ولی احتمالش وجود دارد که دیزنی توسعه آن را متوقف نکند.

X-Force

با توجه به اینکه پروژه های Gambit و Doctor Doom هنوز به نقطه خاصی در پروسه تولید نرسیده بودند کاملا منطقی است که لغو شده باشند، حداقل فعلا. اما امید داریم بعد از اینکه مارول کنترل این شخصیت ها را بدست گرفت شاهد ورود آنها به دنیای سینمایی مارول باشیم، اگر اینطور هم نشود قطعا از آن در جایی استفاده خواهد شد – شاید یک فرانچایز جدید. البته باز هم به این بستگی دارد که مارول و دیزنی چه برنامه ای برای آینده و البته فازهای بعدی MCU داشته باشند.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه)

البته وضعیت X-Force کمی با دو فیلم دیگر متفاوت است چون این فیلم با فرانچایز موفق و پرفروش Deadpool در ارتباط است و می تواند خودش هم تبدیل به یک فیلم موفق شود. باب ایگر مدیرعامل کمپانی دیزنی پیش از این اشاره کرده بود که قصد دارند به سری فیلم های ددپول ادامه دهند، و با توجه به موفقیت هایی که فاکس به لطف دو قسمت نخست Deadpool کسب کرد، این امکان وجود دارد که شاهد ریبوت این فرانچایز باشیم. بنابراین ممکن است فیلم X-Force هم ساخته شود، فقط معلوم نیست چه زمانی!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.