شایعه: تولید Dark Phoenix حدود 200 میلیون دلار هزینه داشته است!

طبق یک شایعه تازه منتشر شده، تولید و ریشات های X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس تاریک) حدود ۲۰۰ میلیون دلار هزینه داشته؛ این عنوان ابرقهرمانی که ظاهرا آخرین فیلم X-Men کمپانی فاکس است، قرار بود در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ پا به گیشه بگذارد اما اکران تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد. فاکس برای دوباره دور هم جمع کردن بازیگران جهت ﻓﯿﻠﻢبرداری اضافی به مشکل برخورد کرد، پس مجبور شدند تاریخ شروع اکران را تغییر دهند. در نتیجه، Dark Phoenix خیلی دیرتر از چیزی که قرار بود روی پرده می رود.

دقیقا معلوم نیست، اما یک سری حدس و گمان در ارتباط با ریشات های (reshoot) فیلم Dark Phoenix وجود دارد. منابع ما تایید کرده اند که ﻓﯿﻠﻢبرداری اضافی تنها دو هفته و نصفی طول کشیده که برای این مدل فیلم های بزرگ یا به قول حرفه ای ها ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ اتفاقی طبیعی است، ریشات های فیلم هایی مثل Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) و Black Panther (پلنگ سیاه) نیز همین قدر طول کشیدند. البته یک سری شایعه ها هم ادعا دارند که جریان ضبط مجدد و ﻓﯿﻠﻢبرداری اضافی خیلی بیشتر از دو هفته به طول انجامیده است.

همچنین بخوانید | تولید فیلم های Doctor Doom و Gambit & X-Force منتفی شد!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Observer، فیلم سینمایی Dark Phoenix با بودجه ای حدودا ۲۰۰ میلیون دلاری تولید شده است؛ چنین رقمی برای یک فیلم ابرقهرمانی چندان عجیب و دور از انتظار نیست، و بسیاری از شایعه های قبلی مبنی بر پرهزینه بودن آن را تایید می کند. در ماه مارس سال گذشته بود که هالیوود ریپورتر از قول فاکس ادعا کرد هزینه ۱۰ میلیون دلاری را برای ﻓﯿﻠﻢبرداری اضافی پیش بینی کرده اند، که ظاهرا رقمی درستی بوده است.

X-men

آقای کینبرگ در نظر داشت تا Dark Phoenix بتواند بطور عملی فرانچایز X-Men را از نو افتتاح کنـد، اما در عوض انتظار داریم که سرنوشت متفاوتی داشته باشد. قرارداد بین Disney و Fox به نظر می رسد که قطعی شده، تا اواسط ۲۰۱۹ هم به سرانجام خواهد رسید. باب ایگر مدیرعامل Disney نیز تایید کرده که شخصیت های X-Men و Fantastic Four به دنیای سینمایی مارول خواهند پیوست، پس این دو فرانچایز برای یک بار دیگر ریبوت خواهند شد. دیزنی متعهد است فیلم هایی که تولیدشان تمام شده را اکران کند، تازه ترین گزارش ها هم تایید می کنند که دو فیلم Dark Phoenix و New Mutants امسال اکران خواهند شد، اما آخرین فیلم های مارولی کمپانی فاکس خواهند بود. دیگر پروژه های در حال توسعه مثل X-Force و Doctor Doom بعلاوه Gambit نیز بطور کل منتفی شده اند.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم X-Men: Dark Phoenix (ققنوس سیاه)

سرنوشت فرانچایز X-Men بعد از Dark Phoenix چندان مشخص نیست و ما هنوز نمی دانیم که مارول چطور می خواهد مردان ایکس را وارد دنیای سینمایی مارول کند، یا حتی معلوم نیست چه زمانی قصد انجام این کار را داشته باشند. ولی به احتمال زیاد برای این کار از بازیگران قبلی این مجموعه فیلم استفاده نخواهد شد و باید منتظر انتخاب ستاره های جدید باشیم.


منبع: Observer

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.