فیلم ابرقهرمانی Dark phoenix صاحب یک پوستر شگفت انگیز شد!

اگر جزو طرفداران فیلم مردان ایکس کمپانی فاکس قرن بیستم هستید، باید کم کم خودتان را برای خداحافظی با شخصیت های این فرانچایز آماده کنید، چون زمان زیادی تا شروع اکران فیلم Dark phoenix (ققنوس سیاه) باقی نمانده؛ و چون دیزنی اکنون صاحب تمام شخصیت های مردان ایکس شده و آنها را از فاکس خریده، Dark phoenix آخرین فیلمی است که در آن شاهد حضـور نسخه فعلی مردان ایکس خواهیم بود.

دیزنی حقوق تمام شخصیت های مردان ایکس را از کمپانی فاکس قرن بیستم خریده، به همین دلیل ممکن است شاهد پیوستن این شخصیت ها به دنیای سینمایی مارول (MCU) باشیم، اگر این اتفاق هم نیافتد به هر حال دیزنی قصد دارد فرانچایز X-Men را ریبوت کند. با این حساب تمام بازیگران تغییر خواهند کرد و مردان ایکس با چهره هایی جدید به سینما (یا تلویزیون) بازخواهند گشت؛ البته بازیگر نقش ددپول تغییری نمی کند چون خیلی خیلی پرطرفدار است.

همچنین بخوانید | ظاهرا Dark Phoenix یکی از کوتاه ترین فیلم های X-Men است

حال، با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران فیلم X-Men: Dark phoenix باقی نمانده، این روزها شاهد انتشار تریلر، تیزر، پوستر و تصاویر مختلفی از این فیلم هستیم. در تازه ترین اقدام هم شاهد انتشار یک پوستر فوق العاده از Dark phoenix بوده ایم که می توانیم در آن شخصیت های اصلی فیلم را کنار هم مشاهده کنیم. یک نگاه بیاندازید:

Dark phoenix 2019

در خلاصه داستان رسمی فیلم X-Men: Dark Phoenix آمده است که “در فیلم Dark Phoenix، مردان ایکس با یکی از خوفناک و قدرتمندترین دشمنان خود روبرو می شوند؛ یکی از میان خودشان، جین گری. طی یک ماموریت نجات در اسپانیا، جین وقتی با یک نیروی کیهانی رمزآلـود برخورد می کند در آستانه مرگ قرار می گیرد. وقتی که به خانه باز میگردد، این نیرو نه تنها او را بینهایت قوی تر، بلکه ناپایدارتر می کند. جین در درون خودش با این موجودیت دست و پنجه نرم می کنـد، قدرتهای او به روشی که نه درکشان می کند و نه از وجودشان خبر دارد، شکوفا می شونـد. با توجه به اینکه جین دیگر از کنترل خارج می گردد، و به کسانی که دوستشان دارد آسیب می زند، او باعث واچیده شدن ریسمانی می شود که مردان ایکس را کنار هم نگه می دارد. حال، با توجه به اینکه خانواده ایکس در حال از هم پاشیدن است، آنها باید یک راه برای اتحاد پیدا کنند — تا نه تنها روح جین را نجات دهند، بلکه از سیاره مـا در مقابل بیگانگانی که به دنبال قدرت های جین و سلطه بر کهکشان هستند محافظت نمایند…

همچنین بخوانید | فیلم X-Men: Dark Phoenix صحنه پس از تیتراژ ندارد؛ عجیب اما واقعی!

اکران این فیلم به کارگردانی سیمون کینبرگ از تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۷ خرداد ۹۸) آغاز می شود. طبق پیش بینی باکس آفیس، Dark Phoenix طی افتتاحیه در ایالات متحده بین ۴۰ تا ۵۵ میلیون دلار می فروشد، یعنی کمتر از فروش تمام فیلم های قبلی X-Men طی افتتاحیه که نمی تواند خبر خوبی برای فیلم باشد. البته با توجه به اینکه آخرین فیلم مردان ایکس فاکس است، فروش آن چندان مهم نیست.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.