گزارش: ریشات های X-Men: Dark Phoenix فقط دو هفته طول می کشد نه سه ماه!

0

چند روز قبل یک سری گزارش ها ادعا کردند که فیلم سینمایی X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) قرار است ریشات هایی عظیم را پشت سر بگذارد که برای به پایان رسیدن آن حدود سه ماه زمان لازم است. اگر این مدت یاد شده درست باشد، یعنی اینکه سازندگان فیلم قصد دارد بسیاری از صحنات آن را دوباره جلوی دوربین ببرند که خبر از یک تغییر بزرگ می دهد، امـا ظاهرا این ادعا دروغی بیش نبوده و پروسه ضبط صحنات اضافی Dark Phoenix در حقیقت فقط دو هفته و نیم طول می کشد.

در اصل ما شنیده بودیم که بعد از یک سری نمایش های آزمایشی (test screening)، ریشات های فیلم Dark Phoenix آغاز شده است که همین اتفاق باعث شد تا تاریخ اکران نوامبر ۲۰۱۸ خودش را از دست دهد و شروع نمایش آن تا فوریه ۲۰۱۹ به تاخیر بیافتد (در کنار The New Mutants که آن هم تاخیر خورد) چون بسیاری از بازیگران مشغول دیگر پروژه های خودشان هستند و وقت آزاد ندارند. اما حالا گزارش های تازه خبر از ریشات هایی فقط در جهت اصلاح فیلم داده اند که تنها دو هفته و نیم طول می کشد.

همچنین بخوانید: دو فیلم X-Men: Dark Phoenix و New Mutants توسط IMAX برای ۲۰۱۹ تایید شدند

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی کولیدر، ستارگان این فیلم برای ضبط صحنات اضافی در شهر مونترال جلوی دوربین خواهند رفت که در کل دو هفته و نیم طول خواهد کشید. طی این مدت یک سری صحنات جدید به فیلم اضافه می شود، ولی Dark Phoenix قرار نیست رنگ تغییرات زیادی را به خودش ببیند. بنابراین به شایعه ها گوش ندهید و فیلم جدید X-Men وضعیت نگران کننده ای ندارد.

مردان ایکس: ققنوس سیاه

سیمون کینبرگ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ قدیمی فرانچایز مردان ایکس، Dark Phoenix را نوشته و کارگردانی کرده است که در واقع یک ادامه برای X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) محسوب می شود و وقایع آن در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتد. هنوز اطلاعات دقیقی از داستان این فیلم فاش نشده اما می دانیم که اقتباسی است از قوس داستانی پرطرفدار ققنوس سیاه، پس جین گری (با نقش آفرینی سوفی ترنر) در مرکز داستان قرار دارد. باید اشاره کنیم جسیکا چستین در این فیلم یک شخصیت جدید را به تصویر می کشد.

همچنین بخوانید: مارول و ﺩﯼﺳﯽ هر کدام در سال ۲۰۱۹ سه فیلم را اکران می کنند!

در حال حاضر فقط یک مساله باقی می ماند؛ تعدادی از بازیگران اصلی Dark Phoenix اکنون مشغول دیگر پروژه های خودشان هستند پس چطور می خواهند برای ریشات ها حاضر شوند؟ خانم سوفی ترنر که در واقع ستاره اصلی این فیلم می باشد این روزها برای فصل پایانی جلوی دوربین Game of Thrones (بازی تاج و تخت) شبکه HBO می رود، در طرف دیگر هم جسیکا چستین و جیمز مک‌آووی (بازیگر نقش پروفسور ایکس) مشغول پروژه IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) هستند!

باید اشاره کنیم که اکران Dark Phoenix قرار است از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ مصادف با پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه سال ۹۷ آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.