اولین تصاویر از پشت صحنه ریشات های X-Men: Dark Phoenix

اولین تصاویر پشت صحنه از ریشات های X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) منتشر شد؛ تیم تولید این روزها در شهر مونترال کانادا مشغول جلوی دوربین بردن صحنات فیلم هستند. در این تصاویر می توانیم جین گری (با بازی سوفی ترنر) را مشاهده کنیم که ظاهر مشغول درگیری با شرور هنوز معرفی شده خانم جسیکا چستین است.

همانطور که احتمالا خودتان بهتر می دانید، فیلم سینمایی X-Men: Dark Phoenix در اصل قرار بود ماه نوامبر سال جاری پـا به گیشه بگذارد و یک نمایش پاییزی را تجربه کند، اما کمپانی فاکس تاریخ اکران را به ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ تغییر داد تا تیم تولید زمان بیشتری برای کار بر روی آن داشته باشند. البته دوباره گرد هم آوردن بازیگران برای ﻓﯿﻠﻢبرداری اضافی کار سختی بوده چون بازیگران اصلی فیلم همه از سوپراستارهای هالیوود و بسیار پرکار هستند؛ سوفی ترنر که باید جلوی دوربین فصل پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) می رفت، جیمز مک‌آووی و جسیکا چستین هم که چند ماه اخیر را درگیر IT: Chapter Two (آن: بخش دوم) بودند. اما نهایتا کار را در مونترال از سر گرفتند و انتظار می رود که حدود دو هفته و نیم هم مشغول کار باشند.

همچنین بخوانید: اولین تریلر X-Men: Dark Phoenix در CineEurope به نمایش درآمد؛ بهتر از انتظار بود!

در توییتر، Universo X-Men اقدام به انتشار تصاویری از پشت صحنه این فیلم کرده است که در آنها می توانیم سوفی ترنر و جسیکا چستین را روبروی هم مشاهده کنیم. اگر به عقب تر توجه کنید می توانید بدلکار تای شرایدن را مشاهده کنید که نشان می دهد شخصیت سیکلاپس هم بخشی از این صحنه در حال تصویربرداری است. از این دو تصویر دو برداشت مستقیم داریم؛ نخست اینکه برتری شخصیت شرور خانم چستین بر جین گری کاملا مشهود است، سپس هم اینکه این دو بازیگر لباس واقعی بر تن ندارند و قرار است فناوری بر تن آنها لباس بپوشانـد!

X-men 2019

X-Men: Dark Phoenix

با توجه به اینکه پروسه ریشات ها فقط سه هفته طول می کشد، پس هدف آن فقط ارتقای فیلم است و ضبط مجدد برخی صحنات یا اضافه کردن چند صحنه جدید. حال تصاویر جدید نوید رویارویی خطرناک ترین قهرمان فیلم با شرور اصلی آن را می دهد که می توانـد صحنه خیلی مهمی باشد. جین گری در این فیلم تبدیل به ققنوس می شود، که همین قضیه پوشیدن لباس موشن کپچر توسط سوفی ترنر را توجیه می کند چون باید با فناوری CGI آتش بدن او را خلق کنند. در این صورت، پس شخصیت شروری که خانم چستین در نقشش ظاهر شده به حدی قدرتمند است که می تواند با وجود شعله های ققنوس به جین گری نزدیک شود و حتی به او دست بزند. این شرور هنوز بطور رسمی معرفی نشده و واقعا هم حدس زدن آن خیلی سخت به نظر می رسد!!

همچنین بخوانید: دیوید لیچ برای کارگردانی Deadpool 3 ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ؟

جالب اینجاست که چستین هم لباس موشن کپچر بر تن کرده، پس شاید او هم در نقش یک شخصیت بسیار قدرتمند ظاهر شده است. شایعه ها ادعا می کنند که این خانم بازیگر در نقش یک اسکرول بازی می کنـد؛ این موجودات بیگانه قابلیت تغییر شکل دارند، پس او می تواند خودش را به هر شکلی درآورد تا به جین نزدیک شود، قبل از اینکه فاش کند واقعا چه کسی است. پس اگر او اسکرول باشد می تواند به جین نزدیک شود و درون شعله های ققنوس نسوزد.

در نهایت باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی X-Men: Dark Phoenix قرار است از تاریخ ۲۵ بهمن سال جاری (Feb 14, 2019) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.