صحنات خیلی خشن از فیلم Hobbs & Shaw حذف شده اند؛ دواین جانسون فاش کرد

دواین جانسون در فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشمگین) و همچنین قسمت دهم آن حضور نخواهد داشت، که بیشتر بخاطر مشکلاتی است که در پشت صحنه با وین دیزل داشته و باعث شد تا سازندگان فیلم مجبور شوند یکی از آنها را انتخاب کنند. اما این اتفاق جلوی جانسون را برای ادامه بازی در نقش لوک هابز نگرفت؛ به عقیده بسیاری از عاشقان Fast آقای جانسون اگر بخواهد یک فرانچایز را خراب کند کسی نمی تواند او را متوقف کند. در نتیجه، جانسون در فیلم Hobbs & Shaw با جیسون استاتهام همبازی خواهد شد، فیلمی که بدون شک از نظر اکشن فوق العاده خواهد بود اما هیچ ارتباطی با ریشه های فرانچایر سریع و خشمگین ندارد — پوست ضدگلوله شخصیت شرور داستان می تواند یک نشانه عالی برای این عدم ارتباط باشد.

شیمی بین این دو ستاره اکشن در Fast and Furious 8 واقعا جزو بخش های جالب و قابل توجه فیلم بود، در نتیجه استودیو را به فکر تولید یک فیلم اختصاصی برای جانسون و استاتهام انداخت که نمی تواند به نفع فرانچایز Fast باشد اما پول زیادی را وارد جیب های کمپانی یونیورسال خواهد کرد — پول اولویت دارد همیشه. تریلرهای منتشر شده از Hobbs & Show تایید کرده انـد که قرار است با یکی از بهترین های ژانر اکشن روبرو شویم، که چندان هم عجیب نیست چون بهترین بازیگرهای این ژانر را کنار هم قرار داده است.

همچنین بخوانید | فیلم John Wick: Chapter 4 صاحب تاریخ اکران شد

این فیلم هم مثل دیگر فیلم های Fast and Furious با گروه سنی PG-13 روی پرده می رود؛ در هالیوود اگر بخواهید فیلم بسازید و پول دربیاورید، مجبور هستید فیلمتان را با صحنات اکشن و مهیج پُر کنید، و با درجه سنی +۱۳ آن را روی پرده ببرید تا بتوانید مخاطبین بیشتری را مورد هدف قرار دهید. در این حالت، حضور چند چهره مشهور، تبلیغات گسترده و از دل و جان مایه گذاشتن برای ساخت صحنات اکشن می تواند از فیلمتان یک اثر موفق بسازد و دیگر نیازی نیست بر روی داستان یا ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ کار کنید — مثل Venom. یا، می توانید فیلمی بسازید که هیچکس نمی تواند ایرادی از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ، کارگردانی، طراحی صحنات و بازی ستاره های آن بگیرد، در نهایت با خیال راحت فیلمتان را با درجه سنی +۱۸ سال روی پرده ببرید و به موفقیت دست پیدا کنید — ولی باید خطر شکست تجاری را به جان بخریـد.

فیلم هابز & شاو

فیلمی مثل Deadpool می تواند نمونه خوبی برای مثال زدن باشد، یا فیلم ترسناک IT که هر دو فوق العاده بودند و با وجود اینکه تنها افراد بالای ۱۸ سال امکان ورود به سالن های سینما را داشتند توانستند بیشتر از ۷۰۰ میلیون دلار بفروشند و همچنین منتقدین را شگفت زده کنند. اما فیلمی مثل Hobbs & Show باید با درجه سنی PG-13 روی پرده برود، چون در غیر این صورت سرنوشت آن شکست خواهد بود. زیرا نقطه قوت این نوع فیلم ها صحناتی است که نوجوان ها را به وجد می آورد و در میان بزرگسالان چندان محبوبیتی ندارند. حال، دواین جانسون هم فاش کرده که صحنات اکشن خشن زیادی جلوی دوربین رفته اما مناسب درجه سنی فیلم نبوده اند، در نتیجه از نسخه نهایی حذف شده اند. پس، آیا ما موفق به تماشای این صحنات نخواهیم شد؟

اینطور که جانسون ادعا کرده در نسخه سینمایی خبری از صحنان یاد شده نخواهد بود، اما ممکن است در نسخه نمایش خانگی موفق به تماشای آنها شویم. با توجه به اینکه دیوید لیچ، سازنده فیلم های فوق العاده ای مثل john Wick و Deadpool 2، و همچنین Atomic Blonde، کارگردان Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو) است، شکی نداریم که تمام صحنات فیلم با دقت و ریزبینی جلوی دوربین رفته اند و فوق العاده هستند، اما قطعا صحناتی که آزادی بیشتری به لیچ می دهند جالب تر خواهند بود.

همچنین بخوانید | بازگشت شارلیز ترون و هلن میرن برای Fast & Furious 9 تایید شد؛

فیلم سینمایی Hobbs & Shaw توسط دیوید لیچ کارگردانی شده و کریس مورگان (Fast & Furious) نویسنده آن است، این فیلم هابز و شاو را در مقابل شروری به نام بریکستون (با بازی ادریس البا) قرار می دهد، یک مزدور تروریست که بصورت ژنتیکی تکامل پیدا کرده تا پوستی واقعا ضدگلوله داشته باشد. از دیگر بازیگران فیلم Hobbs & Shaw می توانیم به ﺍﯾﺰﺍ ﮔﻮﻧﺰﺍﻟﺲ (Baby Driver) در نقش مادام اِم، ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺮﺑﯽ (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ: ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ – ﻓﺎﻝﺍﻭﺕ) در نقش خواهر دکارد شاو، ﺗﺮﯾﺴﺎ ﻣﺎﻫﻮﻧﯽ، ﺭﻭﻣﻦ ﺭﯾﻨﺰ، ﺍﺩﯼ ﻣﺎﺭﺳﻦ (سریال ﺭﯼ ﺩﺍﻧﺎﻭﺍﻥ)، ﮐﻠﯿﻒ ﮐﺮﺗﯿﺲ و Stephanie Vogt اشاره کنیم.

این فیلم از تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.