سه پروژه ای که زک اسنایدر بعد از Army of the Dead بر روی آنها کار می کند؛

زک اسنایدر کارگردان فیلم Man Of Steel (مرد پولادین) که این روزها مشغول کار بر روی فیلم زامبی محور Army of the Dead (ارتش مردگان) است، نام سه پروژه بعدی خودش را فاش کرد. اگر به یاد داشته باشید اوایل ۲۰۱۹ بود که اسنایدر فاش کرد مشغول کار بر روی Army of the Dead است، فیلمی که توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد. این اولین فیلم اسنایدر بعد از Justice League (لیگ عدالت) است، و حکم یک شروع تازه را برای او دارد.

داستان این فیلم در مورد گروهی از سربازان آموزش دیده است که قصد دارند بزرگ ترین سرقت تاریخ را انجام دهند، آن هم در دنیایی که با تهاجم زامبی روبرو شده. اسنایدر در سال ۲۰۰۷ ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Army of the Dead را نوشته بوده، اما برای حدود یک دهه همچنان درون جهنم توسعه اسیر ماند. اما حالا نتفلیکس قصد دارد این فیلم را منتشر کند، بتازگی هم دیوید باتیستا بعنوان بازیگر نقش اول آن انتخاب شده است. حال، در شرایطی که فاز تولید Army of the Dead هنوز آغاز نشده، اسنایدر بخوبی می داند که بعد از این فیلم باید بر روی چه پروژه هایی کار کند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی از فیلم Army of the Dead نتفلیکس داریم؛

این فیلمساز مشهور، بتازگی طی یک مصاحبه اختصاصی با وبسایت Comic Book Debate بطور رسمی تایید کرد که بعد از تکمیل شدن Army of the Dead قصد دارد بر روی یک عنوان اقتباسی بر پایه رمان The Fountainhead (سرچشمه) نوشته آین رند کار کنـد، دیگر پروژه بعدی او فیلم جنگی The Last Photograph (آخرین عکاس) است. او همچنین یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته شده توسط ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪنویسی که دوستش است را هم در نظر گرفته است، این فیلم درباره ناپلئون بناپارت می باشد و خود اسنایدر آن فوق العاده خوانده — ولی اطلاعات بیشتری ارائه نشد.

لیگ عدالت

او همچنین فاش کرد The Fountainhead فیلمی که پیش از این خبرهایی در موردش شنیدیم نیست و در عوض یک سریال خواهد بود. طبق صحبت های اسنایدر، او می خواهد برای سالها بر روی سریال اقتباسی سرچشمه کار کند. این رمان در سال ۱۹۴۳ منتشر شد و روایتگر داستان یک معمار جوان فردگرا به نام هوآرد رورک است که ساختمان‌های مدرنیستی طراحی می‌کند و از سازش با طبقه حاکم معماران که حاضر به پذیرش نوآوری نیست، سر باز می‌زند. در سال ۱۹۴۹ هم فیلمی بر پایه این رمان ساخته شد که زنده یادها گری کوپر و پاتریشا نیل بازیگران اصلی آن بودند.

همچنین بخوانید | زک اسنایدر قصد داشت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای Justice League بسازد!

در مورد The Last Photograph هم می توانیم بگوییم که اسنایدر نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن را به پایان رسانده است، این فیلم بر روی یک خبرنگار جنگی تمرکز دارد که از یک حمله در افغانستان جان سالم بدر می برد و با یک سرباز نیروی ویژه همراه می شود. مانند Army of the Dead، این فیلم جنگی اکنون مدتهاست که در جهنم توسعه اسیر شده. در سال ۲۰۱۱ گزارش شده بود که اسنایدر بعد از تکمیل کردن Man of Steel قصد دارد The Last Photograph را جلوی دوربین ببرد. البته اوضاع طبق انتظار پیش نرفت و او به سمت کار بر روی فیلم های ابرقهرمانی کشیده شد، اما حالا برگشته و قصد دارد کارهای ناتمام خودش را تکمیل کند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.