فیلم بعدی زک اسنایدر Army of the Dead نام دارد؛ توسط نتفلیکس منتشر می شود

زک اسنایدر بطور قطع کارگردان محبوبی در میان ایرانی ها نیست، با توجه به اینکه چند عدد فیلم ضد ایرانی تاکنون ساخته، ولی در کل فرد مهمی در هالیوود و سینمای جهان محسوب می شود، که از این جهت به او احترام می گذاریم؛ آقای اسنایدر بعد از تولید فیلم شکست خورده Justice League (لیگ عدالت) مدتی کم کار بوده، اما حالا قرار است فیلم زامبی محور Army of the Dead (ارتش مردگان) را برای نتفلیکس بسازد.

زک اسنایدر در سال ۲۰۰۴ فیلم اکشن-ترسناک Dawn of the Dead (طلوع مردگان) را کارگردانی نمود و بطور رسمی پا به عرصه کارگردانی گذاشت، پس از آن هم فیلم تاریخی ۳۰۰ و ابرقهرمانی Watchmen (نگهبانان) را ساخت که هر دو از عناوین شکست خورده کارنامه هنری او هستند. شهرت اصلی او زمانی حاصل شد که بعنوان کارگردان پشت دوربین Man of Steel (مرد پولادین) نشست و استارت ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) را زد.

همچنین بخوانید | تیزر رسمی Birds Of Prey: اولین نگاه به قناری سیاه و هانترس

عمده موفقیت اسنایدر زمانی حاصل شد که شروع کرد به تولید فیلم های ﺩﯼﺳﯽ، که البته دوام چندان زیادی نداشت. اگر بخواهیم از نظر هنری حساب کنیم، Man of Steel بهترین فیلم کارنامه هنری اوست، اما کمپانی وارنر بروس از او خواست این فیلم را به یک دنیای بزرگ تر ربط دهد که در نتیجه آن ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ خلق شد، داستان با Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) و سپس Justice League (لیگ عدالت) ادامه یافت. ولی اسنایدر بنابر دلایلی نتوانست همراه با این فرانچایز باقی بماند، بیشتـر بخاطر مرگ دلخراش دخترش و سپس خروج وی از پروژه Justice League طی فاز پس-تولید.

ارتش مردگان

اما حالا، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، اسنایدر بلاخره سراغ پروژه بعدی خوش رفته است؛ Army of the Dead محصول Netflix. این عنوان ترسناک-مهیج زامبی محور نخستین فیلم او از زمانی جدایی اش از Dc Films است. تولید انتظار می رود که تابستان ۹۸ آغاز شود و ظاهرا یک بودجه حدودا ۹۰ میلیون دلاری برای آن در نظر گرفته شده است. فیلم Army of the Dead بر محور یک مرد می چرخد که یک گروه از مزدوران را استخدام می کند تا طی شورش زامبی ها به لاس وگاس هجوم ببرند و بزرگترین سرقت تاکنون انجام شده را به سرانجام برسانند. اسنایدر بخاطر کار بر روی این پروژه خیلی هیجان زده است، چون طبق گفته خودش “در این یکی هیچ محدودیتی ندارم…” که نشان می دهد به او آزادی کامل داده اند تا یک فیلم خوب بسازد.

همچنین بخوانید | زک اسنایدر قصد داشت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای Justice League بسازد!

اسنایدر از زمانی که از پروژه Justice League جدا شد فعالیت خاصی نداشته، اما Army of the Dead می تواند فرصتی باشد برای او تا به عرصه کارگردانی بازگردد. او سال ۲۰۱۷ یک فیلم کوتاه ۴ دقیقه ای تحت عنوان Snow Steam Iron ساخت و سپس تایید کرد که قرار است فیلم اقتباسی The Fountainhead را کارگردانی کند. اما حالا با توجه به صحبت های اسنایدر در رابطه با پروژه جدیدش و آزادی داده شده به او از سوی نتفلیکس، اینطور به نظر می رسد که The Fountainhead را پشت سر گذاشته تا Army of the Dead را جلوی دوربین ببرد.

پس، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم Army of the Dead باشید؛


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.