قسمت دوم Deadpool: ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ برای حضور در سه فیلم قرارداد بسته است!

اطلاعات تازه از جزئیات قرارداد ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ برای حضور در نقش دومینو فاش می کند که بعد از Deadpool 2 در چند فیلم دیگر هم بازی خواهد کرد. کمپانی فاکس با وجود اینکه قراردادش با کمپانی دیزنی در حال قطعی شدن است، سرعت توسعه دنیای مردان ایکس خودش را کم نکرده است، و قصد دارد فیلم های این فرانچایز را با تولید عناوین بزرگ تر ادامه دهد. در سال ۲۰۱۶ بود که ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ با اولین فیلم انفرادی شخصیت ددپول پا به گیشه گذاشت و به موفقیت هایی کم نظیر رسید؛ فیلم سینمایی Deadpool به لطف داستان جالب، شخصیت پردازی قوی و تیم تولید فوق العاده خودش تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم درجه R تاریخ سینما.

حالا که فرانچایز جدید کمپانی فاکس خودش را به خوبی ثابت کرد، این کمپانی قصد دارد با تولید و اکران Deadpool 2 کاوش بیشتری در زندگی وید ویلسون داشته باشد. در این قسمت قرار است با شخصیتی مسافر زمان به نام کابل (با نقش آفرینی جاش برولین) آشنا شویم، و همچنین دومینو (ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ) هم بواسطه این فیلم پا به سینما می گذارد. جزئیات نقش او هنوز مبهم است، اما می دانیم که در قسمت دوم این فیلم با ددپول همکاری می کند. اکنون همچنین می دانیم این آخرین باری نخواهد بود که دومینو را روی پرده سینما می بینیم.

پس از پیوستن ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ به این فیلم، گزارش شد که او یک قرارداد چند فیلمی با کمپانی فاکس بسته است. حال طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، خانم ﺑﯿﺘﺰ برای حضور در سه فیلم قرارداد بسته است، شامل Deadpool 2. اگر غیر از این بود به طور قطع متعجب می شدیم. با این حساب، می توانیم اینطور برداشت کنیم که شخصیت دومینو در مسیر رو به جلو بخشی جدایی ناپذیر از دنیای Deadpool خواهد بود.

حالا که جزئیات بیشتری از قرارداد ﺯﺍﺯﯼ ﺑﯿﺘﺰ فاش شده، مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که بطور رسمی نام فیلم بعدی او هم تایید شود. به احتمال زیاد X-Force (نیروی ایکس) فیلم بعدی او باشد که شنیده ایم قرار است از روزهای پایانی سال جاری میلادی جلوی دوربین برود. از آنجا که در دنیای کمیک ها دومینو یکی از اعضای اصلی نیروی ایکس است، کاملا طبیعی است که دومین فیلم او همین X-Force باشد. به تازگی تایید شده که ددپول و کابل در این فیلم حضور دارند، و تریلر Deadpool 2 احتمالا اشاره ای به نسخه اولیه این تیم داشته است.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Deadpool 2 از تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ آغاز می شود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline