ﺯﻭﯾﯽ ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ تنها بازیگری است که در دو فیلم با فروش 2 میلیارد دلاری بازی کرده است!

مجموع فروش بین المللی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) به تازگی از مرز ۲ میلیارد دلار عبور کرده است، و تبدیل به ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم ابرقهرمانی تاریخ، و همچنین ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم مارول استودیوز شده است. این فیلم در حال حاضر چهارمین فیلم پرفروش تاریخ می باشد و پشت سر Avatar و Titanic همچنین Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان ۷) قرار گرفته است. اما این قضیه فقط به نفع سازندگان فیلم تمام نشده، بلکه ستارگان آن هم از این پیروزی بزرگ سود می برند و حالا یکی از ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های تاریخ جهان را در کارنامه هنری خودشان دارند.

اما در این میان یک بازیگر درخشان وجود دارد که یک رکورد خاص را شکسته است: او تاکنون در دو فیلم که به مجموع فروش ۲ میلیارد دلاری رسیده اند نقش آفرینی کرده است؛ خانم ﺯﻭﯾﯽ ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ، او در دنیای سینمایی مارول با شخصیت گامورا (Gamora) شناخته می شود و یکی از بازیگران اصلی فیلم سینمایی Avatar بوده است. ما ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ را سال ۲۰۰۹ با شخصیتی به نـام ﻧﯿﺘﯿﺮﯼ در فیلم سینمایی آواتار مشاهده کردیم، فیلمی که نه تنها مورد تحسین قرار گرفت، بلکه ۲٫۷ میلیارد دلار هم در گیشه بین المللی فروخت.

اما جالب تر این است که تعداد فیلم های ۲ میلیاردی ﺯﻭﯾﯽ ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ می تواند طی چند سال آینده افزایش پیدا کند؛ او در قسمت چهارم Avengers حضور دارد که ممکن است مانند قسمت سوم بیشتر از ۲ میلیارد دلار بفروشد، از طرفی در Avatar 2 و ۳ هم ایفای نقش کرده و این دو فیلم هم پتانسیل فراوانی برای رسیدن به فروشی بالا را در خودشان دارند. البته حضور این خانم بازیگر در Avengers 4 هنوز بطور رسمی تایید نشده، اما انتظار داریم که برای آخرین فیلم فاز سوم دنیای سینمایی مارول بازگردد. ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ به احتمال خیلی خیلی زیاد در قسمت چهارم و پنجم Avatar هم ایفای نقش خواهد کرد، پس او تا همینجا پنج فیلم با امکان فروش ۲ میلیاردی در پیش روی خودش دارد.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.