تاکنون تنها پنج فیلم به فروش 2 میلیارد دلاری رسیده و زویی سالدانا در سه تای آنهاست!

حالا که فروش بین المللی Avengers: Endgame هم از مرز ۲ میلیارد دلار گذشته، تبدیل به یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما شده است؛ اگر به لیست پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما نگاه کنید، تنها پنج فیلم را می بینید که به بیشتـر از ۲ میلیارد دلاری رسیده اند، و نکته جالب اینجاست که زویی سالدانا در سه تای آنـها حضور داشته است. خانم سالدانا در دو فیلم Avengers: Endgame (با فروش ۲٫۱۹ میلیارد دلاری) و Avengers: Infinity War (فروش ۲٫۰۴ میلیاردی) شخصیتی به نام گامورا را به تصویر کشیده، در فیلم سینمایی Avatar (فروش ۲٫۷۸ میلیاردی) محصول ۲۰۰۹ نیز در نقش نیتیری بازی کرده است. با توجه به اینکه Avatar 2 قرار است سال بعد پا به گیشه بگذارد و Guardians of the Galaxy Vol. 3 هم یکی دو سال دیگر روی پرده می رود، زویی سالدانا هنوز دو فیلم میلیاردی دیگر در جیب خودش دارد.

البته زویی سالدانا در لیست بازیگران پولساز قرار نمی گیرد، چون علت پرفروش بودن هیچکدام از این فیلم ها شخص او نبوده، ولی تاکنون در فیلم های پرفروش زیادی حضور داشته است. تا این لحظه Avatar با مجموع فروش ۲٫۷ میلیارد دلاری پرفروش ترین فیلم او بوده است، Infinity War و Endgame هم با فروش ۲ و ۲٫۱ میلیارد دلاری دیگر فیلم های موفق او هستند. این ستاره در قسمت اول و دوم Guardians of the Galaxy حضور داشته که به ترتیب ۷۷۳ و ۸۶۳ میلیون دلار فروختند.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Avengers 4 اکنون دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما است!

خانم سالدانا در فیلم Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl با فروش ۶۵۴ میلیون دلاری حضور داشت، سری Star Trek هم از دیگر فیلم های پرفروش کارنامه هنری او بوده است. با این وجود سالدانا را جزو بازیگران پولساز به حساب نمی آورند، بدون شک یکی از بهترین بازیگرهای این روزهای هالیوود است که طی این چند سال اخیر بیشتر در فیلم های بزرگ و پرفروش نقش آفرنی کرده است.

زویی سالدانا

ما قرار است زویی سالدانا را سال آینده در فیلم سینمایی Avatar 2 مشاهده کنیم که بعید نیست تبدیل به ششمین فیلم ۲ میلیارد دلاری تاریخ شود، اگر اینطور نشد هم قطعا یکی از فیلم های پرفروش تاریخ سینما خواهد بود و تبدیل به یکی دیگر از عناوین درخشان کارنامه هنری سالدانا خواهد شد. بعد از این فیلم هم نوبت به Guardians of the Galaxy Vol. 3 می رسد که ظاهرا در سال ۲۰۲۰ جلوی دوربین می رود و احتمالا در سال ۲۰۲۱ به دست طرفداران خواهـد رسید؛ در کل خانم سالدانا آینده بسیار درخشانی در سینما دارد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢبرداری Guardians of the Galaxy 3 زودتر از انتظارمان آغاز می شود

در حال حاضر، Endgame جدیدترین فیلمی است که زویی سالدانا در آن حضور دارد، در مورد نقش او نمی توانیم خیلی واضح صحبت کنیم، ولی نه خیلی پررنگ است و نه خیلی کم رنگ. — همچنین باید اشاره کنیم با توجه به اینکه galaxy 3 قطعا ساخته می شود و Avatar هم ممکن است تا شماره ۵ ادامه داشته باشد، احتمالا هیچ بازیگری در دنیا نمی تواند به جایی که سالدانا رسیده، برسد!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline